REkrabička a REkelímek
Zpět na články

Forky's (100% rostlinné bistro & shop)

Case study
Bára Kocmánková

Každému, kdo má rád zdravé stravování asi nemusíme bistra a restaurace Forky's představovat. Své jídlo připravují jen z rostlinných surovin a v jejich nabídce najdete klasiku z české i světové kuchyně, stejně jako úplně nové pojetí pokrmů (například bohaté salátové misky s vysokým podílem quinoy). Jídlo od Forky´s pak můžete ochutnat i v jejich Street Food Boxech, které nabízí zdravý fast food - s nulovým obsahem cholesterolu, vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů.

Spolupráce s REkrabičkou

Protože Forky´s není životní prostředí lhostejné, bylo navázání spolupráce s REkrabičkou, která podle něj nemá v České republice konkurenci, jasnou volbu. REkrabička tak v pobočkách těchto restaurací doplnila dosavadní nabídku jednorázových bio plastových obalů (PLA) pro jídla s sebou. A přechod na REkrabičky? Ten byl pro obsluhu i hosty jednoduchý a příjemný.  S REkrabičkou se tak můžete setkat hned ve třech Forky´s pobočkách v Praze a v Brně.

Greenbox tým

Protože REkrabička dává Forky´s svou filosofií a přístupem k životnímu prostředí smysl, rozhodli se naše vratné obaly na jídlo používat i ve svém novém projektu Greenbox. Ten svým zákazníkům nabízí čistě rostlinnou krabičkovou dietu na míru, s dovozem až domů.

V čem je podle Forky´s REkrabička lepší než jednorázové obaly?

Především ve výjimečnosti celého jejího systému fungování - je ekologická, znovupoužitelná a navíc hezky vypadá, takže si z ní člověk jídlo vychutná mnohem kulturněji.

Reakce zákazníků na REkrabičky

Ty jsou absolutně pozitivní a nadšené! :-) REkrabička hostům ve Forky´s zkrátka potvrdila jejich filosofii udržitelnosti a šetrnosti k našemu životnímu prostředí.