Přidejte se k revoluci balení jídla a pití

 • Zatraktivněte svou nabídku

  Zatraktivněte svou nabídku

  Lidé se o téma ekologie zajímají čím dál tím více. Budete-li ve vašem podniku nabízet místo nepraktických jednorázových obalů stylovou REkrabičku a REkelímek, rozhodně si své zákazníky získáte.

 • Ušetřete náklady

  Ušetřete náklady

  Už nemusíte nakupovat jednorázové obaly a odvádět poplatky za jejich likvidaci. Máme pro vás nabídku, která vám padne přesně na míru.

 • Pomozte přírodě

  Pomozte přírodě

  Jsme nejekologičtější variantou pro balení jídla a pití. Každá REkrabička či REkelímek se dá použít až 400x. Výrazně tak redukuje produkci odpadu a šetří cenné přírodní zdroje.

Služba šitá na míru

 • Zapojte se do největší sítě vratných obalů

  Zapojte se do největší sítě vratných obalů

  Spolupracují s námi už stovky partnerů. Díky tomu máte možnost se zviditelnit mezi ostatními podniky a mohou vás objevit noví zákazníci, kteří váš podnik zatím neznají.

 • Soustřeďte se s námi na to, co je důležité

  Soustřeďte se s námi na to, co je důležité

  Vratné obaly poskytujeme formou služby, což s sebou nese řadu výhod. Došly vám REkrabičky nebo REkelímky? Pošleme vám další. Nebo jich máte naopak příliš mnoho? Vezmeme si je od vás zpět a vrátíme vám zálohu. Pokud jsou některé obaly už opotřebované, zdarma vám je vyměníme za nové.

 • Poskytněte zákazníkům kvalitu

  Poskytněte zákazníkům kvalitu

  Naše obaly jsou nejen ekologické, ale také udrží vaše jídlo a nápoje dlouho teplé a čerstvé. Naši partneři se shodují na tom, že servírování do našich obalů povýšilo kvalitu pokrmů na mnohem vyšší úroveň.

 • Záleží nám na vaší spokojenosti

  Záleží nám na vaší spokojenosti

  Každý partner je pro nás důležitý – proto je vám plně k dispozici naše zákaznická podpora, které se můžete na cokoliv zeptat. Stejně tak vám poskytneme marketingovou podporu v podobě stojánků, letáků, fotografií a dalších užitečných materiálů. Dostanete také možnost se opakovaně zviditelnit v rámci našich marketingových kanálů (například na webu a sociálních sítích).

Kvalita ověřená našimi partnery

Ceník

Vyplňte vaše kontaktní údaje a ihned získáte přístup k našemu ceníku.

Proč tyto informace potřebujeme

Nechci poskytnout zpětnou vazbu, zobrazit bez vyplnění údajů

Jak to funguje

Přečtěte si, jak je jednoduché používat naši službu, nebo si rovnou pusťte video

 • Nechte si poslat REkrabičky a REkelímky

  1

  Objednejte si startovací balíček nebo nás kontaktujte. Po potvrzení objednávky vám vše zašleme do druhého dne a REkrabičkování nebo REkelímkování může začít také u vás.

  Nechte si poslat REkrabičky a REkelímky
 • Nabídněte vratné obaly zákazníkům

  2

  Použijte naše propagační materiály, informujte personál a začněte zákazníkům nabízet REkrabičky a REkelímky jako alternativu k jednorázovým obalům. Jsme prémiový obal na jídlo a pití, dopřejte svým zákazníkům tento luxus v co největší míře.

  Nabídněte vratné obaly zákazníkům
 • Použité obaly umyjte a vraťte do oběhu

  3

  REkrabičky a REkelímky, které vám zákazníci vrátí, umyjte a opět použijte. Zákazníkům vraťte zálohu anebo jim rovnou nabídněte další jídlo či nápoj. Dobrá práce, odpad ušetřen!

  Použité obaly umyjte a vraťte do oběhu

Široká paleta produktů

Vratné a znovupoužitelné obaly pro rozsáhlou nabídku jídel a nápojů.

Ozvěte se nám

Chcete se na něco zeptat? Zanechte nám na vás kontakt a my se vám co nejdříve ozveme.